Dreame L50 Ultra AE
494,00 €
Dreame Matrix 10 Ultra White
806,70 € Original price was: 806,70 €.279,00 €Current price is: 279,00 €.
“Dreame L50 Ultra AE” has been added to your cart. View cart
Dreame L50s Pro Ultra
Powerful robot vacuum cleaner with 30,000 Pa suction power, very good mopping class and cleaning station with hot water cleaning. The Dreame L50s Pro Ultra delivers an impressive suction power of 30,000 Pascal for deep cleaning of any floor. The mopping function has a very good mopping class and lift of 14 mm, so that carpet stays dry. The comprehensive cleaning station cleans the mop pads with hot water, dries them with hot air and automatically empties the dust container and water reservoirs. Intelligent navigation takes the robot over thresholds up to 2.2 cm.
604,80 € Original price was: 604,80 €.414,00 €Current price is: 414,00 €.
-
Pick up at the Zorva store
- Free shipping on orders over €50
- Processing time: 1-3 working days
- Delivery time: 4-9 working days
- 30-day return policy
- Return costs are the responsibility of the buyer
SKU:
DRM-L50SPU
Specification
| Weight | 4.04kg |
|---|---|
| Type | Robot vacuum cleaner |
| Colour | White |
| Suction power | 30,000 Pa |
| Mopping function | Yes |
| Mop class | Very good |
| Anti-tangle brush | Yes |
| Navigation class | Intelligent |
| Max. threshold height | 2.2 cm |
| Cleaning station | Yes (hot water cleaning, hot air drying) |
| Mop lift | 14mm |
| Noise level | 75 dB |










