Denon Home 400 Silver
369,55 €
Dreame D20 Pro Plus
231,75 € Original price was: 231,75 €.174,00 €Current price is: 174,00 €.
Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete Black
Advanced robot vacuum cleaner with 30,000 Pa suction power, roller brush mopping function with AI cameras and cleaning station with hot water cleaning. The Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete Black combines a powerful 30,000 Pa suction power with an innovative roller brush mopping function. Thanks to AI cameras, the robot recognizes obstacles and adapts its cleaning strategy. The 14 mm mop lift keeps carpet dry. The extensive cleaning station cleans the mop pads with hot water, dries them with hot air and has a self-cleaning base plate. With a threshold height of up to 8 cm, this robot is also suitable for multi-storey homes.
830,00 € Original price was: 830,00 €.664,00 €Current price is: 664,00 €.
-
Pick up at the Zorva store
- Free shipping on orders over €50
- Processing time: 1-3 working days
- Delivery time: 4-9 working days
- 30-day return policy
- Return costs are the responsibility of the buyer
SKU:
DRM-AQ10URCB
Specification
| Weight | 5.7kg |
|---|---|
| Type | Robot vacuum cleaner |
| Colour | Black |
| Suction power | 30,000 Pa |
| Mopping function | Yes (roller brush) |
| Mop class | Very good |
| Anti-tangle brush | Yes |
| Navigation class | Intelligent |
| Max. threshold height | 8 cm |
| Cleaning station | Yes (hot water cleaning, hot air drying, self-cleaning) |
| Mop lift | 14mm |
| Noise level | 74 dB |
| AI camera | Yes |










