“Apple MacBook Neo (2026) A18 Pro 512 GB met Touch ID, zilver, QWERTY” is aan je winkelwagen toegevoegd. Bekijk winkelwagen
Apple MacBook Air 13 inch (2025) M4 16 GB/256 GB Sky Blue QWERTY
MacBook Air in stijlvol Sky Blue met M4-chip. Lichtgewicht 13-inch laptop met 16 GB RAM voor soepel multitasken. De MacBook Air 13 inch in Sky Blue combineert krachtige prestaties met een opvallend ontwerp. De M4-chip met 16 GB RAM zorgt ervoor dat je dagelijkse taken, videogesprekken en lichte creatieve werkzaamheden soepel verlopen. Dankzij het compacte formaat is deze laptop de ideale reisgenoot.
899,00 €
-
Afhalen bij de Zorva-winkel
- Gratis verzending bij bestellingen van meer dan € 50
- Verwerkingstijd: 1-3 werkdagen
- Levertijd: 4-9 werkdagen
- 30 dagen retourrecht
- De kosten voor het retourneren zijn voor rekening van de koper
Artikelnummer:
MBA13-M4-256-HB
Specificatie
| Processor | Apple M4 (10-core CPU, 8-core GPU) |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Videokaart | Apple M4 (geïntegreerd) |
| Gewicht | 1,24 kg |
| Kleur | Hemelblauw |
| Levensduur van de batterij | Tot 18.00 uur |
| Schermgrootte | 34,5 cm |
| Schermresolutie | 2560 x 1664 pixels |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Besturingssysteem | macOS |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Oplader | Inbegrepen |










