HP Pavilion SE 15-fd0956nd
De perfecte allrounder voor thuis – licht, snel en met een premium uitstraling. Niet iedereen heeft een gamingmonster of een zakelijk werkpaard nodig. Soms wil je gewoon een laptop die alles goed doet – en dat is precies wat de HP Pavilion SE doet. De Intel Core i5 met 10 kernen voert je dagelijkse taken moeiteloos uit: of je nu een rapport schrijft, door je fotoalbum bladert of een film in Full HD streamt. 16 GB RAM zorgt ervoor dat je browser met 20 tabbladen niet gaat haperen. De 512 GB SSD biedt je voldoende ruimte en snelheid. Het antireflectiescherm is een uitkomst bij daglicht. En met een gewicht van slechts 1,59 kg en een aluminium bovenkant voelt hij veel duurder aan dan hij is. Inclusief verlicht toetsenbord voor die late avonden.
474,05 €
-
Afhalen bij de Zorva-winkel
- Gratis verzending bij bestellingen van meer dan € 50
- Verwerkingstijd: 1-3 werkdagen
- Levertijd: 4-9 werkdagen
- 30 dagen retourrecht
- De kosten voor het retourneren zijn voor rekening van de koper
Specificatie
| Scherm | 15,6 inch Full HD IPS (1920×1080) |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-1334U (10 kernen) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Opslag | 512 GB NVMe SSD |
| Videokaart | Intel Iris Xe Graphics |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| wifi | Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | 5.3 |
| Poorten | USB-A, USB-C, HDMI |
| Toetsenbord | Verlichte QWERTY-toetsen |
| Gewicht | 1,59 kg |
| Materiaal | Aluminium + kunststof |










