Terug naar de producten
Roborock Saros 20X
1.202,35 € De oorspronkelijke prijs was: 1.202,35 €.724,00 €De huidige prijs is: 724,00 €.
"eufy Omni E25" is aan je winkelmandje toegevoegd. Bekijk winkelmandje
Roborock Qrevo Edge 5V1 Zwart
Veelzijdige robotstofzuiger met een zuigkracht van 18.500 Pa, een zeer goede dweilklasse en een geavanceerd reinigingsstation met warmwaterreiniging. De Roborock Qrevo Edge 5V1 Black is een veelzijdige robotstofzuiger die zowel harde vloeren als tapijt grondig reinigt. Met een zuigkracht van 18.500 Pa en een zeer goede dweilklasse verwijdert hij effectief vuil en vlekken. De geavanceerde navigatie brengt de robot over drempels tot 4 cm. Het reinigingsstation reinigt de dweilpads met warm water, droogt ze, leegt de stofbak en vult automatisch het waterreservoir. Met een geluidsniveau van slechts 55 dB is deze robot ook geschikt voor gebruik terwijl u thuis bent.
544,00 €
-
Afhalen bij de Zorva-winkel
- Gratis verzending bij bestellingen van meer dan € 50
- Verwerkingstijd: 1-3 werkdagen
- Levertijd: 4-9 werkdagen
- 30 dagen retourrecht
- De kosten voor het retourneren zijn voor rekening van de koper
Artikelnummer:
RBR-QREV5V1B
Specificatie
| Gewicht | 11,56 kg |
|---|---|
| Type | Robotstofzuiger |
| Kleur | Zwart |
| Zuigkracht | 18.500 Pa |
| Dweilfunctie | Ja |
| Moples | Heel goed |
| Ontklittende borstel | Ja |
| Navigatieklasse | Geavanceerd |
| Max. drempelhoogte | 4 cm |
| Reinigingsstation | Ja (reinigen met warm water, drogen, legen, vullen) |
| Mopopnemer | 10 mm |
| Geluidsniveau | 55 dB |










