eufy Omni E25
725,95 € De oorspronkelijke prijs was: 725,95 €.349,00 €De huidige prijs is: 349,00 €.
Google Pixel 10 Pro 256 GB grijs 5G
683,05 €
"eufy Omni E25" is aan je winkelmandje toegevoegd. Bekijk winkelmandje
eufy X10 Pro Omni
Complete robotstofzuiger met een zuigkracht van 8.000 Pa, roterende dweilborstels en een reinigingsstation met zelfreinigende basisplaat. De eufy X10 Pro Omni is een complete robotstofzuiger met een uitgebreid reinigingsstation. Met een zuigkracht van 8.000 Pa en roterende dweilborstels reinigt hij zowel harde vloeren als tapijt. De 12 mm dweilheffunctie houdt tapijt droog. Het reinigingsstation droogt de dweil met warme lucht, leegt de stofbak, reinigt de dweil en vult het waterreservoir. De zelfreinigende basisplaat zorgt voor extra hygiëne. Via de app kunt u schoonmaakschema's plannen en zones instellen.
564,45 € De oorspronkelijke prijs was: 564,45 €.449,00 €De huidige prijs is: 449,00 €.
-
Afhalen bij de Zorva-winkel
- Gratis verzending bij bestellingen van meer dan € 50
- Verwerkingstijd: 1-3 werkdagen
- Levertijd: 4-9 werkdagen
- 30 dagen retourrecht
- De kosten voor het retourneren zijn voor rekening van de koper
Artikelnummer:
EUFY-X10PO
Specificatie
| Gewicht | 11,98 kg |
|---|---|
| Type | Robotstofzuiger |
| Kleur | Zwart |
| Zuigkracht | 8.000 Pa |
| Dweilfunctie | Ja (roterende borstels) |
| Moples | Goed |
| Ontklittende borstel | Ja |
| Navigatieklasse | Geavanceerd |
| Max. drempelhoogte | 2 cm |
| Reinigingsstation | Ja (drogen met hete lucht, stofbak legen, zelfreinigend) |
| Mopopnemer | 12 mm |
| Geluidsniveau | 64 dB |










