Dyson V8 Absolute
269,00 €
eufy Omni E25
725,95 € De oorspronkelijke prijs was: 725,95 €.349,00 €De huidige prijs is: 349,00 €.
“Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete Black” is aan je winkelmandje toegevoegd. Bekijk winkelmandje
Ecovacs Deebot T50 OMNI Gen 2
Krachtige robotstofzuiger met een zuigkracht van 21.000 Pa, een zeer goede dweilprestatie en een reinigingsstation met warmwaterreiniging en een zelfreinigende basisplaat. De Ecovacs Deebot T50 OMNI Gen 2 combineert een zuigkracht van 21.000 Pa met een zeer goede dweilprestatie. De robot dweilt tot in de hoeken en heeft een dweilheffunctie van 9 mm. Het reinigingsstation reinigt de dweilpads met warm water, droogt ze met warme lucht en heeft een zelfreinigende basisplaat. De geavanceerde navigatie zorgt voor efficiënte routes door uw huis. Met een anti-klitborstel en objectdetectie is deze robot geschikt voor elk huishouden.
493,00 €
-
Afhalen bij de Zorva-winkel
- Gratis verzending bij bestellingen van meer dan € 50
- Verwerkingstijd: 1-3 werkdagen
- Levertijd: 4-9 werkdagen
- 30 dagen retourrecht
- De kosten voor het retourneren zijn voor rekening van de koper
Artikelnummer:
ECO-T50OG2
Specificatie
| Gewicht | 3,7 kg |
|---|---|
| Type | Robotstofzuiger |
| Kleur | Zwart |
| Zuigkracht | 21.000 Pa |
| Dweilfunctie | Ja |
| Moples | Heel goed |
| Ontklittende borstel | Ja |
| Navigatieklasse | Geavanceerd |
| Max. drempelhoogte | 2 cm |
| Reinigingsstation | Ja (reiniging met heet water, drogen met hete lucht, zelfreinigend) |
| Mopopnemer | 9 mm |
| Geluidsniveau | 65 dB |










