Dreame L50 Ultra AE
494,00 €
Dreame Matrix 10 Ultra Wit
806,70 € De oorspronkelijke prijs was: 806,70 €.279,00 €De huidige prijs is: 279,00 €.
De “Roborock Saros 20X” is aan je winkelmandje toegevoegd. Bekijk winkelmandje
Dreame L50s Pro Ultra
Krachtige robotstofzuiger met een zuigkracht van 30.000 Pa, een zeer goede dweilklasse en een reinigingsstation met warmwaterreiniging. De Dreame L50s Pro Ultra levert een indrukwekkende zuigkracht van 30.000 Pascal voor een grondige reiniging van elke vloer. De dweilfunctie heeft een zeer goede dweilklasse en een opheffing van 14 mm, zodat tapijt droog blijft. Het uitgebreide reinigingsstation reinigt de dweilpads met heet water, droogt ze met hete lucht en leegt automatisch de stofbak en waterreservoirs. Dankzij de intelligente navigatie kan de robot drempels tot 2,2 cm nemen.
604,80 € De oorspronkelijke prijs was: 604,80 €.414,00 €De huidige prijs is: 414,00 €.
-
Afhalen bij de Zorva-winkel
- Gratis verzending bij bestellingen van meer dan € 50
- Verwerkingstijd: 1-3 werkdagen
- Levertijd: 4-9 werkdagen
- 30 dagen retourrecht
- De kosten voor het retourneren zijn voor rekening van de koper
Artikelnummer:
DRM-L50SPU
Specificatie
| Gewicht | 4,04 kg |
|---|---|
| Type | Robotstofzuiger |
| Kleur | Wit |
| Zuigkracht | 30.000 Pa |
| Dweilfunctie | Ja |
| Moples | Heel goed |
| Ontklittende borstel | Ja |
| Navigatieklasse | Intelligent |
| Max. drempelhoogte | 2,2 cm |
| Reinigingsstation | Ja (reiniging met heet water, drogen met hete lucht) |
| Mopopnemer | 14 mm |
| Geluidsniveau | 75 dB |










