Dreame H15 Mix
502,55 €
Dreame L40 Ultra AE
449,00 € De oorspronkelijke prijs was: 449,00 €.359,20 €De huidige prijs is: 359,20 €.
"Roborock Qrevo Edge 5V1 Zwart" is aan je winkelmandje toegevoegd. Bekijk winkelmandje
Dreame L10s Ultra Gen 3-set
Topmodel robotstofzuiger met een zuigkracht van 25.000 Pa, een zeer goede dweilprestatie en een reinigingsstation met warmwaterreiniging en heteluchtdroging. De Dreame L10s Ultra Gen 3 Set is een veelzijdige robotstofzuiger met een indrukwekkende zuigkracht van 25.000 Pa. Dankzij de uitstekende dweilpads dweilt hij tot in de hoeken en beschikt hij over een dweilheffunctie van 10,5 mm voor tapijt. Het reinigingsstation reinigt de dweilpads met heet water en droogt ze met hete lucht. Met intelligente navigatie en een anti-klitborstel is deze robot ideaal voor huishoudens die een grondig en zelfstandig schoonmaakresultaat willen.
338,35 € De oorspronkelijke prijs was: 338,35 €.264,00 €De huidige prijs is: 264,00 €.
-
Afhalen bij de Zorva-winkel
- Gratis verzending bij bestellingen van meer dan € 50
- Verwerkingstijd: 1-3 werkdagen
- Levertijd: 4-9 werkdagen
- 30 dagen retourrecht
- De kosten voor het retourneren zijn voor rekening van de koper
Artikelnummer:
DRM-L10SUG3
Specificatie
| Gewicht | 3,89 kg |
|---|---|
| Type | Robotstofzuiger |
| Kleur | Wit |
| Zuigkracht | 25.000 Pa |
| Dweilfunctie | Ja |
| Moples | Heel goed |
| Ontklittende borstel | Ja |
| Navigatieklasse | Intelligent |
| Max. drempelhoogte | 2 cm |
| Reinigingsstation | Ja (reiniging met heet water, drogen met hete lucht) |
| Mopopnemer | 10,5 mm |
| Geluidsniveau | 70 dB |










