Apple MacBook Air 13 inch M5
873,05 €
Apple MacBook Air 15 inch (2025) M4 16 GB/256 GB Starlight QWERTY
1.210,45 € De oorspronkelijke prijs was: 1.210,45 €.1.099,00 €De huidige prijs is: 1.099,00 €.
“Apple MacBook Neo (2026) A18 Pro 256 GB Zilver QWERTY” is aan je winkelwagen toegevoegd. Bekijk winkelwagen
Apple MacBook Air 15 inch (2025) M4 16 GB/256 GB Midnight QWERTY
Groot 15-inch MacBook Air-scherm met M4-chip. Ideaal voor wie graag het overzicht behoudt bij het werken met grote bestanden en tabbladen. De MacBook Air 15 inch biedt een ruim werkoppervlak dankzij het 15,3-inch Liquid Retina-scherm. Met de M4-chip en 10 grafische kernen kun je taken soepel uitvoeren, van het bewerken van gegevensbestanden tot lichte foto- en videobewerking. Het grote scherm is ideaal voor multitasking met meerdere vensters naast elkaar. Inclusief oplader.
1.099,00 €
-
Afhalen bij de Zorva-winkel
- Gratis verzending bij bestellingen van meer dan € 50
- Verwerkingstijd: 1-3 werkdagen
- Levertijd: 4-9 werkdagen
- 30 dagen retourrecht
- De kosten voor het retourneren zijn voor rekening van de koper
Artikelnummer:
MBA15-M4-256-MN
Specificatie
| Processor | Apple M4 (10-core CPU, 10-core GPU) |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Videokaart | Apple M4 (geïntegreerd, 10-core) |
| Gewicht | 1,51 kg |
| Kleur | Middernacht |
| Levensduur van de batterij | Tot 18.00 uur |
| Schermgrootte | 15,3 inch |
| Schermresolutie | 2880 x 1864 pixels |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Besturingssysteem | macOS |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Oplader | Inbegrepen |










