"Apple iPhone 16 128 GB zwart" is aan je winkelmandje toegevoegd. Bekijk winkelmandje
Apple iPhone 16 128 GB zwart + Apple-snellader
Complete set: iPhone 16 128 GB in zwart, inclusief officiële Apple 20 W USB-C-snellader. Direct klaar voor gebruik. Deze bundel bevat de iPhone 16 128 GB in zwart, samen met de officiële Apple 20 W USB-C-snellader. Hierdoor is je nieuwe iPhone in een mum van tijd opgeladen. De iPhone 16 beschikt over de A18-chip, een 48 MP-camera en Dynamic Island. De snellader laadt je iPhone in slechts 30 minuten tot 50% op.
693,65 € De oorspronkelijke prijs was: 693,65 €.665,99 €De huidige prijs is: 665,99 €.
-
Afhalen bij de Zorva-winkel
- Gratis verzending bij bestellingen van meer dan € 50
- Verwerkingstijd: 1-3 werkdagen
- Levertijd: 4-9 werkdagen
- 30 dagen retourrecht
- De kosten voor het retourneren zijn voor rekening van de koper
Artikelnummer:
IP16-128-ZW-SL
Specificatie
| Processor | Apple A18 |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Kleur | Zwart |
| 5G | Ja |
| Schermgrootte | 15,5 cm |
| Type scherm | Super Retina XDR OLED |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Besturingssysteem | iOS 18 |
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Hoofdcamera | 48 MP + 12 MP |
| Camera aan de voorkant | 12 MP |
| Water- en stofdicht | IP68 |
| Inclusief | Apple 20 W USB-C-snellader |










