Samsung Galaxy Tab A11 Plus 11 inch 128GB WiFi Gray
160,55 € Original price was: 160,55 €.144,00 €Current price is: 144,00 €.
Samsung Galaxy Tab A11 Plus 11 inch 256GB WiFi Gray + Basic Accessory Package
281,80 € Original price was: 281,80 €.243,00 €Current price is: 243,00 €.
“Apple iPad Pro (2024) 11 inch 2TB WiFi Silver” has been added to your cart. View cart
Samsung Galaxy Tab A11 Plus 11 inches 128GB WiFi Silver
Sleek silver Tab A11 Plus with 128GB. The same reliable performance in a lighter color scheme. The silver-colored version of the Galaxy Tab A11 Plus offers a fresher look. The 11-inch display delivers clear images for movies and productivity. With 128GB of storage and the option for microSD expansion, you are more than sufficient. A versatile tablet for the entire household.
213,20 € Original price was: 213,20 €.144,00 €Current price is: 144,00 €.
-
Pick up at the Zorva store
- Free shipping on orders over €50
- Processing time: 1-3 working days
- Delivery time: 4-9 working days
- 30-day return policy
- Return costs are the responsibility of the buyer
SKU:
SGA11P-128-ZI
Specification
| Processor | MediaTek Helio G99 |
|---|---|
| RAM | 4GB |
| Weight | 480 grams |
| Colour | Silver |
| Screen size | 11 inches |
| Screen resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Screen type | TFT |
| Storage capacity | 128GB |
| Operating system | Android 15 |
| Connectivity | WiFi 5 |
| Battery capacity | 7040mAh |
| USB-C | Yes |
| MicroSD | Yes (up to 1 TB) |










