Samsung Galaxy A16 128GB Black 4G
144,55 € Original price was: 144,55 €.104,00 €Current price is: 104,00 €.
Samsung Galaxy A17 128GB Black 5G
132,05 €
“Apple iPhone 17 Pro 256GB Blue” has been added to your cart. View cart
Samsung Galaxy A17 128GB Black 5G
The Galaxy A17 with 6.7-inch display, 50MP camera and 5G. Affordable 5G smartphone from Samsung. The Samsung Galaxy A17 offers 5G connectivity at a budget-friendly price. The large 6.7-inch display and the 50MP camera provide a pleasant user experience. With 128GB storage and a powerful 5,000 mAh battery, you can effortlessly last all day. Samsung’s One UI makes Android simple and intuitive.
168,75 € Original price was: 168,75 €.152,99 €Current price is: 152,99 €.
-
Pick up at the Zorva store
- Free shipping on orders over €50
- Processing time: 1-3 working days
- Delivery time: 4-9 working days
- 30-day return policy
- Return costs are the responsibility of the buyer
SKU:
SGA17-128-ZW
Specification
| Processor | MediaTek Dimensity 6300 |
|---|---|
| RAM | 4GB |
| Colour | Black |
| 5G | Yes |
| Screen size | 6.7 inches |
| Screen type | PLS LCD |
| Storage capacity | 128GB |
| Operating system | Android 15 |
| Refresh rate | 90Hz |
| Main camera | 50MP + 5MP + 2MP |
| Front camera | 13 MP |
| Battery capacity | 5,000mAh |
| Water and dustproof | IP54 |










