"Samsung Galaxy A57 256 GB donkerblauw 5G" is aan je winkelmandje toegevoegd. Bekijk winkelmandje
Samsung Galaxy A37 256 GB Zwart 5G
Ontworpen voor binge-watchers en socialemediafanaten – met een scherm waar je urenlang naar wilt staren. TikTok, YouTube, Netflix – als je je telefoon vooral gebruikt om content te bekijken, is de Samsung Galaxy A37 de perfecte keuze voor jou. Het Super AMOLED-scherm maakt van elke video een visueel spektakel met levendige kleuren en diep zwart waar LCD-schermen jaloers op zijn. Met 256 GB heb je ruimte voor duizenden foto's en uren aan gedownloade films. De 5.000 mAh-batterij gaat van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat mee – zelfs als je vergeet op te laden. 5G zorgt ervoor dat bufferen tot het verleden behoort. Voor deze prijs krijg je verrassend veel.
350,55 €
-
Afhalen bij de Zorva-winkel
- Gratis verzending bij bestellingen van meer dan € 50
- Verwerkingstijd: 1-3 werkdagen
- Levertijd: 4-9 werkdagen
- 30 dagen retourrecht
- De kosten voor het retourneren zijn voor rekening van de koper
Artikelnummer:
SM-A376BZKDEUB
Specificatie
| Processor | MediaTek Dimensity 6300 |
|---|---|
| RAM | 6 GB |
| Opslag | 256 GB |
| Gewicht | 192g |
| Kleur | Zwart |
| Batterij | 5.000 mAh |
| 5G | Ja |
| Besturingssysteem | Android 15 met One UI 7 |
| Weergave | 6,6 inch FHD+ Super AMOLED 90 Hz |
| Hoofdcamera | 50 MP + 5 MP + 2 MP |
| Selfiecamera | 13 MP |
| Snel opladen | 25W |
| simkaart | Nano-simkaart + eSIM |
| Waterdicht | IP54 |










