Samsung 77" OLED S85F 4K (2025)
1.376,55 €
Samsung Galaxy A17 128 GB Zwart 5G
168,75 € De oorspronkelijke prijs was: 168,75 €.152,99 €De huidige prijs is: 152,99 €.
"Apple iPhone 16 128 GB zwart" is aan je winkelmandje toegevoegd. Bekijk winkelmandje
Samsung Galaxy A16 128 GB zwart 4G
De Samsung Galaxy A16: een betrouwbare smartphone met een 6,7-inch scherm en een 50 MP-camera voor een scherpe prijs. De Samsung Galaxy A16 is de perfecte instap-smartphone met een groot 6,7-inch PLS LCD-scherm en een 50 MP-camera. De MediaTek-processor biedt voldoende snelheid voor dagelijks gebruik. Met 128 GB opslagruimte en een batterij van 5.000 mAh haal je er gemakkelijk de hele dag mee. Samsung garandeert 6 jaar lang beveiligingsupdates.
144,55 € De oorspronkelijke prijs was: 144,55 €.104,00 €De huidige prijs is: 104,00 €.
-
Afhalen bij de Zorva-winkel
- Gratis verzending bij bestellingen van meer dan € 50
- Verwerkingstijd: 1-3 werkdagen
- Levertijd: 4-9 werkdagen
- 30 dagen retourrecht
- De kosten voor het retourneren zijn voor rekening van de koper
Artikelnummer:
SGA16-128-ZW
Specificatie
| Processor | MediaTek Helio G85 |
|---|---|
| RAM | 4 GB |
| Kleur | Zwart |
| 5G | Nee (4G) |
| Schermgrootte | 17 cm |
| Type scherm | PLS LCD |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Besturingssysteem | Android 14 |
| Vernieuwingsfrequentie | 90 Hz |
| Hoofdcamera | 50 MP + 5 MP + 2 MP |
| Camera aan de voorkant | 13 MP |
| Accucapaciteit | 5.000 mAh |
| Water- en stofdicht | IP54 |










