"Google Pixel 10 Pro 256 GB grijs 5G" is aan je winkelmandje toegevoegd. Bekijk winkelmandje
Google Pixel 10a 128 GB Zwart 5G
De nieuwste Pixel met de Tensor G5 van de volgende generatie – slimmer, sneller en betaalbaarder dan verwacht. Google heeft met de Pixel 10a bewezen dat innovatie niet duur hoeft te zijn. De gloednieuwe Tensor G5-chip biedt dezelfde AI-mogelijkheden als duurdere telefoons, maar dan voor een betaalbare prijs. Gemini wordt nog slimmer: het begrijpt de context, helpt je bij complexe vragen en leert van je voorkeuren. Het OLED-scherm met 120 Hz zorgt voor vloeiend scrollen. De camera profiteert van Google's jarenlange ervaring in computationele fotografie – elke foto ziet eruit alsof je er veel werk in hebt gestoken, terwijl je alleen maar op de knop hebt gedrukt. Met 7 jaar updates is dit een investering voor de lange termijn.
417,05 €
-
Afhalen bij de Zorva-winkel
- Gratis verzending bij bestellingen van meer dan € 50
- Verwerkingstijd: 1-3 werkdagen
- Levertijd: 4-9 werkdagen
- 30 dagen retourrecht
- De kosten voor het retourneren zijn voor rekening van de koper
Artikelnummer:
GFE4Y-GB
Specificatie
| Processor | Google Tensor G5 |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Opslag | 128 GB |
| Gewicht | 185g |
| Kleur | Zwart |
| Batterij | 5.000 mAh |
| 5G | Ja |
| Besturingssysteem | Android 16 |
| Weergave | 6,3 inch FHD+ OLED 120 Hz |
| Hoofdcamera | 48 MP + 13 MP |
| Selfiecamera | 13 MP |
| Snel opladen | 23W |
| simkaart | Nano-simkaart + eSIM |
| Waterdicht | IP67 |










