Apple iPhone 17 Pro 256 GB zilver
1.199,00 €
Apple iPhone 17 Pro Max 256 GB Oranje
1.025,05 €
"Google Pixel 10 Pro 256 GB grijs 5G" is aan je winkelmandje toegevoegd. Bekijk winkelmandje
Apple iPhone 17 Pro Max 256 GB blauw
Het ultieme vlaggenschip: de iPhone 17 Pro Max met een 6,9-inch scherm, A19 Pro-chip en de beste camera ooit in een iPhone. De iPhone 17 Pro Max is de meest geavanceerde smartphone van Apple. Met het enorme 6,9-inch Super Retina XDR-scherm, de razendsnelle A19 Pro-chip en het meest geavanceerde camerasysteem ooit in een iPhone. De titanium behuizing is licht maar uiterst robuust. De batterij gaat langer mee dan ooit, ideaal voor intensief gebruik.
1.344,00 €
-
Afhalen bij de Zorva-winkel
- Gratis verzending bij bestellingen van meer dan € 50
- Verwerkingstijd: 1-3 werkdagen
- Levertijd: 4-9 werkdagen
- 30 dagen retourrecht
- De kosten voor het retourneren zijn voor rekening van de koper
Artikelnummer:
IP17PMAX-256-BL
Specificatie
| Processor | Apple A19 Pro |
|---|---|
| RAM | 12 GB |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Titanium |
| 5G | Ja |
| Schermgrootte | 17,5 cm |
| Type scherm | Super Retina XDR OLED |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Besturingssysteem | iOS 19 |
| Vernieuwingsfrequentie | 120 Hz (ProMotion) |
| Hoofdcamera | 48 MP + 48 MP + 48 MP |
| Camera aan de voorkant | 12 MP |
| Accucapaciteit | 4.685 mAh |
| Water- en stofdicht | IP68 |
| Optische zoom | 5x |










