Apple MacBook Air 13 inch M5
873,05 €
Apple MacBook Air 15 inch (2025) M4 16GB/256GB Starlight QWERTY
1.210,45 € Original price was: 1.210,45 €.1.099,00 €Current price is: 1.099,00 €.
“Apple MacBook Pro 14 inch M5 2025” has been added to your cart. View cart
Apple MacBook Air 15 inch (2025) M4 16GB/256GB Midnight QWERTY
Large 15-inch MacBook Air screen with M4 chip. Ideal for those who want an overview when working in large files and tabs. The MacBook Air 15 inches offers a large work area thanks to the 15.3-inch Liquid Retina display. With the M4 chip and 10 graphics cores, you can smoothly perform work tasks, from data files to light photo/video editing. The large screen is ideal for multitasking with multiple windows side by side. Charger included.
1.099,00 €
-
Pick up at the Zorva store
- Free shipping on orders over €50
- Processing time: 1-3 working days
- Delivery time: 4-9 working days
- 30-day return policy
- Return costs are the responsibility of the buyer
SKU:
MBA15-M4-256-MN
Specification
| Processor | Apple M4 (10-core CPU, 10-core GPU) |
|---|---|
| RAM | 16GB |
| Video card | Apple M4 (integrated, 10-core) |
| Weight | 1.51kg |
| Colour | Midnight |
| Battery life | Until 6 p.m |
| Screen size | 15.3 inches |
| Screen resolution | 2880 x 1864 pixels |
| Storage capacity | 256GB |
| Operating system | macOS |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Charger | Included |










