“Samsung Galaxy A57 256GB Gray 5G” has been added to your cart. View cart
Apple iPhone 16 128GB Black + Apple Fast Charger
Complete set: iPhone 16 128GB in black including official Apple 20W USB-C fast charger. Immediately ready for use. This bundle contains the iPhone 16 128GB in black together with the official Apple 20W USB-C fast charger. This means your new iPhone will be charged very quickly. The iPhone 16 offers the A18 chip, 48MP camera and Dynamic Island. The fast charger charges your iPhone up to 50% in just 30 minutes.
693,65 € Original price was: 693,65 €.665,99 €Current price is: 665,99 €.
-
Pick up at the Zorva store
- Free shipping on orders over €50
- Processing time: 1-3 working days
- Delivery time: 4-9 working days
- 30-day return policy
- Return costs are the responsibility of the buyer
SKU:
IP16-128-ZW-SL
Specification
| Processor | Apple A18 |
|---|---|
| RAM | 8GB |
| Colour | Black |
| 5G | Yes |
| Screen size | 6.1 inches |
| Screen type | Super Retina XDR OLED |
| Storage capacity | 128GB |
| Operating system | iOS 18 |
| Refresh rate | 60Hz |
| Main camera | 48MP + 12MP |
| Front camera | 12 MP |
| Water and dustproof | IP68 |
| Inclusive | Apple 20W USB-C Fast Charger |










