“Apple iPhone 16 128GB Black” has been added to your cart. View cart
Apple iPhone 16 128 GB sort + Apple hurtigoplader
Complete set: iPhone 16 128GB in black including official Apple 20W USB-C fast charger. Immediately ready for use. This bundle contains the iPhone 16 128GB in black together with the official Apple 20W USB-C fast charger. This means your new iPhone will be charged very quickly. The iPhone 16 offers the A18 chip, 48MP camera and Dynamic Island. The fast charger charges your iPhone up to 50% in just 30 minutes.
693,65 € Den oprindelige pris var: 693,65 €.665,99 €Den aktuelle pris er: 665,99 €.
-
Afhentning i Zorva-butikken
- Gratis fragt ved køb over 50 €
- Leveringstid: 1–3 hverdage
- Leveringstid: 4–9 hverdage
- 30 dages returret
- Returomkostningerne påhviler køberen
SKU:
IP16-128-ZW-SL
Specifikation
| Processor | Apple A18 |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Farve | Sort |
| 5G | Ja |
| Skærmstørrelse | 6.1 inches |
| Skærmtype | Super Retina XDR OLED |
| Lagringskapacitet | 128 GB |
| Operativsystem | iOS 18 |
| Refresh rate | 60Hz |
| Hovedkamera | 48MP + 12MP |
| Front camera | 12 MP |
| Water and dustproof | IP68 |
| Inclusive | Apple 20W USB-C Fast Charger |










