Samsung Galaxy Buds4 Pro, sort
201,05 € Den oprindelige pris var: 201,05 €.122,99 €Den aktuelle pris er: 122,99 €.
Samsung Galaxy S26 Ultra 512 GB mørkeblå 5G
1.064,95 €
Samsung Galaxy S25 512 GB mørkeblå 5G
The Samsung flagship: Galaxy S25 with Snapdragon 8 Elite, 50MP camera and 512GB storage. Premium in dark blue. The Samsung Galaxy S25 is the latest flagship with the lightning-fast Snapdragon 8 Elite processor. The 6.2-inch Dynamic AMOLED 2X display with 120Hz offers breathtaking images. The 50MP camera with OIS takes professional photos and videos. With 512GB storage, 5G and Galaxy AI features, this is the ultimate Android smartphone.
806,70 € Den oprindelige pris var: 806,70 €.754,00 €Den aktuelle pris er: 754,00 €.
-
Afhentning i Zorva-butikken
- Gratis fragt ved køb over 50 €
- Leveringstid: 1–3 hverdage
- Leveringstid: 4–9 hverdage
- 30 dages returret
- Returomkostningerne påhviler køberen
SKU:
SGS25-512-DB
Specifikation
| Processor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
|---|---|
| RAM | 12GB |
| Farve | Dark blue |
| 5G | Ja |
| Skærmstørrelse | 6.2 inches |
| Skærmtype | Dynamic AMOLED 2X |
| Lagringskapacitet | 512 GB |
| Operativsystem | Android 15 (One UI 7) |
| Refresh rate | 120Hz |
| Hovedkamera | 50MP (OIS) + 12MP + 10MP |
| Front camera | 12 MP |
| Battery capacity | 4,000mAh |
| Water and dustproof | IP68 |
| Optical zoom | 3x |
| Galaxy AI | Ja |










