Samsung Galaxy Tab A11 Plus 11 tommer 256 GB WiFi Grå + grundpakke med tilbehør
281,80 € Den oprindelige pris var: 281,80 €.243,00 €Den aktuelle pris er: 243,00 €.
“Samsung Galaxy Tab A11 Plus 11 inches 128GB WiFi + 5G Gray” has been added to your cart. View cart
Samsung Galaxy Tab A11 Plus 11 tommer 256 GB WiFi Grå + komplet tilbehørspakke
Complete tablet set with 256GB storage, cover and screen protector. Ready to use immediately without additional purchases. This complete package contains the Samsung Galaxy Tab A11 Plus with 256GB storage, a protective case and screen protector. This way, your tablet is immediately protected against drops and scratches. The 256GB storage provides extra space for apps, photos and videos. A carefree package for those who want to get started right away.
306,05 € Den oprindelige pris var: 306,05 €.243,00 €Den aktuelle pris er: 243,00 €.
-
Afhentning i Zorva-butikken
- Gratis fragt ved køb over 50 €
- Leveringstid: 1–3 hverdage
- Leveringstid: 4–9 hverdage
- 30 dages returret
- Returomkostningerne påhviler køberen
SKU:
SGA11P-256-GR-CP
Specifikation
| Processor | MediaTek Helio G99 |
|---|---|
| RAM | 4GB |
| Vægt | 480 grams |
| Farve | Gray |
| Skærmstørrelse | 11 inches |
| Skærmopløsning | 1920 x 1200 pixels |
| Skærmtype | TFT |
| Lagringskapacitet | 256 GB |
| Operativsystem | Android 15 |
| Connectivity | WiFi 5 |
| Battery capacity | 7040mAh |
| MicroSD | Yes (up to 1 TB) |
| Package contents | Tablet + case + screen protector |










