“PlayStation 5 Pro Digital Edition” has been added to your cart. View cart
Nintendo Switch 2
Den længe ventede Nintendo Switch 2 med en større 7,9-tommers LCD-skærm og forbedrede Joy-Con-controllere. Nintendo Switch 2 er efterfølgeren til den mest populære hybridspilkonsol. Med en større 7,9-tommers LCD-skærm, forbedrede Joy-Con-controllere med magnetisk fastgørelse og mere kraftfuld hardware kan du spille de nyeste Nintendo-spil i højere kvalitet. Spil på farten i håndholdt tilstand, eller tilslut den til dit tv via den medfølgende dock.
439,00 €
-
Afhentning i Zorva-butikken
- Gratis fragt ved køb over 50 €
- Leveringstid: 1–3 hverdage
- Leveringstid: 4–9 hverdage
- 30 dages returret
- Returomkostningerne påhviler køberen
Varenummer:
NSW2-BASE
Specifikation
| Type | Hybrid-spilkonsol |
|---|---|
| Farve | Sort/mørkegrå |
| Skærmstørrelse | 19,5 cm |
| Skærmtype | LCD |
| Lagringskapacitet | 256 GB |
| Bagudkompatibel | Ja |
| Billedopløsning i tv-tilstand | 4K |
| Joy-Con-controllere | 2 stk. (magnetisk) |
| Dock | Ja (inkluderet) |
| USB-C | Ja |










