Dreame X50 Ultra Komplet sort
Advanced robot vacuum cleaner with 20,000 Pa suction power, flexible design that drives over thresholds up to 6 cm and an extensive cleaning station. The Dreame X50 Ultra Complete Black independently cleans your floors without getting stuck. Thanks to the flexible design, the robot lifts itself at thresholds up to 6 centimeters. The retractable laser ensures that it also cleans under low furniture. With 20,000 Pa suction power, it removes coarse dirt and fine dust from hard floors and carpet. The rotating mop pads with a protruding edge also reach skirting boards. The cleaning station dries the mop with hot air, empties the dust container and automatically fills the water tank.
774,00 € Den oprindelige pris var: 774,00 €.619,20 €Den aktuelle pris er: 619,20 €.
-
Afhentning i Zorva-butikken
- Gratis fragt ved køb over 50 €
- Leveringstid: 1–3 hverdage
- Leveringstid: 4–9 hverdage
- 30 dages returret
- Returomkostningerne påhviler køberen
Specifikation
| Vægt | 13 kg |
|---|---|
| Type | Robotstøvsuger |
| Farve | Sort |
| Sugekraft | 20.000 Pa |
| Gulvvaskefunktion | Ja (udskiftelige moppepuder) |
| Moppe-kursus | Meget godt |
| Børste, der forhindrer, at håret filtrer sig sammen | Ja |
| Navigationsklasse | Avanceret |
| Maks. tærskelhøjde | 6 cm |
| Rengøringsstation | Ja (tørrer, tømmer, rengør, fylder) |
| Støjniveau | 63 dB |
| Robottens mål | 45.7 × 57 × 8.8 cm |










