Dreame L50 Ultra AE
494,00 €
Dreame Matrix 10 Ultra Hvid
806,70 € Den oprindelige pris var: 806,70 €.279,00 €Den aktuelle pris er: 279,00 €.
“Roborock Saros 20X” has been added to your cart. View cart
Dreame L50s Pro Ultra
Powerful robot vacuum cleaner with 30,000 Pa suction power, very good mopping class and cleaning station with hot water cleaning. The Dreame L50s Pro Ultra delivers an impressive suction power of 30,000 Pascal for deep cleaning of any floor. The mopping function has a very good mopping class and lift of 14 mm, so that carpet stays dry. The comprehensive cleaning station cleans the mop pads with hot water, dries them with hot air and automatically empties the dust container and water reservoirs. Intelligent navigation takes the robot over thresholds up to 2.2 cm.
604,80 € Den oprindelige pris var: 604,80 €.414,00 €Den aktuelle pris er: 414,00 €.
-
Afhentning i Zorva-butikken
- Gratis fragt ved køb over 50 €
- Leveringstid: 1–3 hverdage
- Leveringstid: 4–9 hverdage
- 30 dages returret
- Returomkostningerne påhviler køberen
SKU:
DRM-L50SPU
Specifikation
| Vægt | 4.04kg |
|---|---|
| Type | Robotstøvsuger |
| Farve | Hvid |
| Sugekraft | 30,000 Pa |
| Gulvvaskefunktion | Ja |
| Moppe-kursus | Meget godt |
| Børste, der forhindrer, at håret filtrer sig sammen | Ja |
| Navigationsklasse | Intelligent |
| Maks. tærskelhøjde | 2.2 cm |
| Rengøringsstation | Ja (rengøring med varmt vand, tørring med varm luft) |
| Moppeholder | 14mm |
| Støjniveau | 75 dB |










