Dreame L10s Ultra 3. generation-sæt
338,35 € Den oprindelige pris var: 338,35 €.264,00 €Den aktuelle pris er: 264,00 €.
Dreame L40s Pro Ultra
513,00 € Den oprindelige pris var: 513,00 €.410,40 €Den aktuelle pris er: 410,40 €.
“Dreame L40s Pro Ultra” has been added to your cart. View cart
Dreame L40 Ultra AE
Kraftfuld robotstøvsuger med en sugekraft på 19.000 Pa, intelligent navigation og fuldautomatisk rengøringsstation med moppefunktion. Dreame L40 Ultra AE leverer fremragende rengøringsresultater med en sugekraft på 19.000 Pa og en smart moppefunktion, der når helt ind i hjørnerne. Den intelligente navigation sikrer effektive ruter gennem dit hjem. Rengøringsstationen tørrer moppen, tømmer støvbeholderen og fylder automatisk vandtanken. Med en børste, der forhindrer sammenfiltring, og en moppehævefunktion på 10,5 mm er denne robot velegnet til hjem med både hårde gulve og tæpper.
449,00 € Den oprindelige pris var: 449,00 €.359,20 €Den aktuelle pris er: 359,20 €.
-
Afhentning i Zorva-butikken
- Gratis fragt ved køb over 50 €
- Leveringstid: 1–3 hverdage
- Leveringstid: 4–9 hverdage
- 30 dages returret
- Returomkostningerne påhviler køberen
Varenummer:
DRM-L40UAE
Specifikation
| Vægt | 13,62 kg |
|---|---|
| Type | Robotstøvsuger |
| Farve | Sort |
| Sugekraft | 19.000 Pa |
| Gulvvaskefunktion | Ja |
| Børste, der forhindrer, at håret filtrer sig sammen | Ja |
| Navigationsklasse | Intelligent |
| Maks. tærskelhøjde | 2 cm |
| Rengøringsstation | Ja (tørrer, tømmer, rengør, fylder) |
| Moppeholder | 10,5 mm |
| Robottens mål | 34,9 × 45,7 × 9,7 cm |










