Dreame Aqua 10 Ultra Roller Komplet Sort
830,00 € Den oprindelige pris var: 830,00 €.664,00 €Den aktuelle pris er: 664,00 €.
Dreame H15 Mix
502,55 €
“Dreame L50 Ultra AE” has been added to your cart. View cart
Dreame D20 Pro Plus
Affordable robot vacuum cleaner with 13,000 Pa suction power, mopping function and cleaning station that automatically empties the dust container. The Dreame D20 Pro Plus is an affordable robot vacuum cleaner with solid performance. With 13,000 Pa suction power and an anti-tangle brush, it effectively removes dirt from hard floors and carpet. The mop function also wet cleans hard floors. The cleaning station automatically empties the dust container. The advanced navigation takes the robot efficiently through your house and over thresholds up to 2 cm. An excellent choice for those looking for a reliable robot vacuum cleaner without paying the top price.
231,75 € Den oprindelige pris var: 231,75 €.174,00 €Den aktuelle pris er: 174,00 €.
-
Afhentning i Zorva-butikken
- Gratis fragt ved køb over 50 €
- Leveringstid: 1–3 hverdage
- Leveringstid: 4–9 hverdage
- 30 dages returret
- Returomkostningerne påhviler køberen
SKU:
DRM-D20PP
Specifikation
| Vægt | 7.49kg |
|---|---|
| Type | Robotstøvsuger |
| Farve | Sort |
| Sugekraft | 13,000 Pa |
| Gulvvaskefunktion | Ja |
| Moppe-kursus | Good |
| Børste, der forhindrer, at håret filtrer sig sammen | Ja |
| Navigationsklasse | Avanceret |
| Maks. tærskelhøjde | 2 cm |
| Rengøringsstation | Yes (empties dust container) |
| Støjniveau | 76 dB |










