“Apple MacBook Air 13 inch (2025) M4 16GB/256GB Sky Blue QWERTY” has been added to your cart. View cart
Apple MacBook Air 13 tommer (2025) M4 16 GB/512 GB Starlight QWERTY
MacBook Air med 10-kernet GPU, 512 GB lagerplads og 16 GB RAM. Kraftfuld nok til foto- og videoredigering i et kompakt format. MacBook Air 13 tommer med M4-chip og 10 grafikkerner tilbyder ekstra GPU-kraft til kreativt arbejde. Med 512 GB SSD kan du gemme mange filer lokalt. Kombinationen af 16 GB RAM og 13,6-tommer Liquid Retina-skærm gør denne bærbare computer velegnet til både studie- og forretningsbrug. Oplader medfølger.
1.170,05 € Den oprindelige pris var: 1.170,05 €.954,95 €Den aktuelle pris er: 954,95 €.
-
Afhentning i Zorva-butikken
- Gratis fragt ved køb over 50 €
- Leveringstid: 1–3 hverdage
- Leveringstid: 4–9 hverdage
- 30 dages returret
- Returomkostningerne påhviler køberen
Varenr.:
MBA13-M4-512-SL
Specifikation
| Processor | Apple M4 (10-kernet CPU, 10-kernet GPU) |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Grafikkort | Apple M4 (integreret, 10-kernet) |
| Vægt | 1,24 kg |
| Farve | Stjernelys |
| Batteriets levetid | Indtil kl. 18 |
| Skærmstørrelse | 34,5 cm |
| Skærmopløsning | 2560 x 1664 pixels |
| Lagringskapacitet | 512 GB |
| Operativsystem | macOS |
| Tastaturlayout | QWERTY |
| Oplader | Inkluderet |










