Apple iPhone 17 Pro 256 GB, blå
1.199,00 €
Apple iPhone 17 Pro Max 256 GB, blå
1.344,00 €
“Google Pixel 10 Pro 256GB Gray 5G” has been added to your cart. View cart
Apple iPhone 17 Pro 256 GB sølv
iPhone 17 Pro in silver with titanium housing, A19 Pro chip and professional 48MP triple camera system. The iPhone 17 Pro in silver offers the same top performance as the blue variant. The A19 Pro chip delivers unprecedented speed, while the titanium frame is light and durable. Enjoy the beautiful 6.3-inch Always-On display with ProMotion technology and take breathtaking photos with the advanced 48MP camera system.
1.199,00 €
-
Afhentning i Zorva-butikken
- Gratis fragt ved køb over 50 €
- Leveringstid: 1–3 hverdage
- Leveringstid: 4–9 hverdage
- 30 dages returret
- Returomkostningerne påhviler køberen
SKU:
IP17PRO-256-ZI
Specifikation
| Processor | Apple A19 Pro |
|---|---|
| RAM | 12GB |
| Farve | Sølv |
| Materiale | Titanium |
| 5G | Ja |
| Skærmstørrelse | 6.3 inches |
| Skærmtype | Super Retina XDR OLED |
| Lagringskapacitet | 256 GB |
| Operativsystem | iOS 19 |
| Refresh rate | 120Hz (ProMotion) |
| Hovedkamera | 48MP + 48MP + 48MP |
| Front camera | 12 MP |
| Battery capacity | 4,100mAh |
| Water and dustproof | IP68 |
| Optical zoom | 5x |










