“Samsung Galaxy Tab A11 Plus 11 inches 128GB WiFi Silver” has been added to your cart. View cart
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14,6 tommer 256 GB WiFi Sort
Premium 14.6″ AMOLED tablet with S Pen and Snapdragon 8 Gen 2. The Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14.6 inch 256GB WiFi Black is a powerful tablet with a huge 14.6-inch Dynamic AMOLED 2X display. Perfect for multitasking, video editing and gaming. The Snapdragon 8 Gen 2 processor ensures excellent performance. You can be maximally productive with the included S Pen and Galaxy AI functions. IP68 waterproof.
778,05 €
-
Afhentning i Zorva-butikken
- Gratis fragt ved køb over 50 €
- Leveringstid: 1–3 hverdage
- Leveringstid: 4–9 hverdage
- 30 dages returret
- Returomkostningerne påhviler køberen
SKU:
SAM-TABS9U-256-ZW
Specifikation
| Skærm | 14.6″ Dynamic AMOLED 2X |
|---|---|
| Processor | Snapdragon 8 Gen 2 |
| RAM | 12GB |
| Opbevaring | 256 GB |
| Operativsystem | Android 14 |
| Farve | Sort |
| Kamera | 13 MP + 8 MP UW |
| Batteri | 11200mAh |
| S Pen | Inkluderet |










