Microsoft Xbox Series S 1 TB, hvid
227,05 €
Nintendo Switch 2 + Mario Kart World + BlueBuilt Protective Case
443,30 € Den oprindelige pris var: 443,30 €.439,00 €Current price is: 439,00 €.
“Sony PlayStation VR2” has been added to your cart. View cart
Nintendo Switch 2 + BlueBuilt Protective Case
Nintendo Switch 2 with BlueBuilt protective case. Instantly protect your new console against bumps and scratches. The Nintendo Switch 2 with included BlueBuilt protective cover. The cover protects your console against bumps, scratches and dirt while on the road. The Switch 2 offers a larger 7.9-inch screen, improved Joy-Con controllers and more powerful hardware.
439,00 €
-
Afhentning i Zorva-butikken
- Gratis fragt ved køb over 50 €
- Leveringstid: 1–3 hverdage
- Leveringstid: 4–9 hverdage
- 30 dages returret
- Returomkostningerne påhviler køberen
SKU:
NSW2-HOES
Specifikation
| Type | Hybrid game console + Protective case |
|---|---|
| Farve | Sort/mørkegrå |
| Skærmstørrelse | 19,5 cm |
| Lagringskapacitet | 256 GB |
| Inclusive | BlueBuilt Protective Cover |
| Billedopløsning i tv-tilstand | 4K |
| Joy-Con-controllere | 2 stk. (magnetisk) |
| Dock | Ja (inkluderet) |










