Apple MacBook Air 13 tommer M5
873,05 €
Apple MacBook Air 15 tommer (2025) M4 16 GB/256 GB Starlight QWERTY
1.210,45 € Den oprindelige pris var: 1.210,45 €.1.099,00 €Den aktuelle pris er: 1.099,00 €.
“HP Pavilion SE 15-fd0956nd” has been added to your cart. View cart
Apple MacBook Air 15 tommer (2025) M4 16 GB/256 GB Midnight QWERTY
Large 15-inch MacBook Air screen with M4 chip. Ideal for those who want an overview when working in large files and tabs. The MacBook Air 15 inches offers a large work area thanks to the 15.3-inch Liquid Retina display. With the M4 chip and 10 graphics cores, you can smoothly perform work tasks, from data files to light photo/video editing. The large screen is ideal for multitasking with multiple windows side by side. Charger included.
1.099,00 €
-
Afhentning i Zorva-butikken
- Gratis fragt ved køb over 50 €
- Leveringstid: 1–3 hverdage
- Leveringstid: 4–9 hverdage
- 30 dages returret
- Returomkostningerne påhviler køberen
SKU:
MBA15-M4-256-MN
Specifikation
| Processor | Apple M4 (10-kernet CPU, 10-kernet GPU) |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Grafikkort | Apple M4 (integreret, 10-kernet) |
| Vægt | 1.51kg |
| Farve | Midnat |
| Batteriets levetid | Indtil kl. 18 |
| Skærmstørrelse | 15.3 inches |
| Skærmopløsning | 2880 x 1864 pixels |
| Lagringskapacitet | 256 GB |
| Operativsystem | macOS |
| Tastaturlayout | QWERTY |
| Oplader | Inkluderet |










